سوریه با همه تیم‌های گروه، تفاوت دارد – سایت خبری

خبرگزاری فارس: هومن افاضلی، مربی اسبق تیم ملی در مورد دیدار روز سه‌شنبه تیم ملی مقابل سوریه در مقدماتی جام جهانی، گفت: تیم ملی شرایط خوبی در این مسابقات دارد و بدون گل خورده و باخت به جام جهانی صعود کرده
وی افزود: امیدوارم روند موفقیت تیم ملی تا پایان جام جهانی ادامه داشته باشد. تیم سوریه هم با سایر تیم‌های این گروه تفاوت دارد زیرا سوریه لیگ فوتبال ندارد و تیم ملی کشورشان به شکل تور لحظه آخری کرمان باشگاهی تمرین می‌کند و بازیکنانش به طور مقطعی دور هم جمع نمی‌شوند. بلکه این بازیکنان در زمان زیادی در کنار هم تمرین می‌کنند و شاید به همین دلیل است که اکنون شانس صعود به جام جهانی را پیدا کرده است و بازی‌های قابل قبولی هم از خود به نمایش گذاشته است.

افاضلی در مورد اینکه کی‌روش و بازیکنان تیم ملی معتقدند شرایط برای این تیم مطلوب و مهیا نیست، گفت: من مدت‌هاست که با تیم ملی و فدراسیون قیمت تور ویتنام فوتبال همکاری ندارم و نمی‌دانم که شرایط کنونی تیم ملی سخت است یا آسان و در جریان این مسائل به طور کامل نیستم.

مربی اسبق تیم ملی در مورد اینکه سوریه می‌تواند برای ایران دردسرساز شود یا نه، گفت: اگر در هر مسابقه بازیکنان با ذهنیت صد در صد وارد میدان نشوند ممکن است لغزش داشته باشند و بنابراین میزان دردسر سوریه برای تیم ما به ذهنیت بازیکنان مربوط است. اینکه آنها با چه ذهنیتی به قیمت تور خارجی ارزان دیدار سوریه بروند. زمانی که من همراه برانکو و دایی در کادر فنی تیم ملی حضور داشتم 2-3 باری با تیم ملی این کشور بازی کرده‌ام. 

خبرگزاری فارس: هومن افاضلی، مربی اسبق تیم ملی در مورد دیدار روز سه‌شنبه تیم ملی مقابل سوریه در مقدماتی جام جهانی، گفت: تیم ملی شرایط خوبی در این مسابقات دارد و بدون گل خورده و باخت به جام جهانی صعود کرده. ملی‌پوشان ما در هر بازی با تمرکز بالا در میدان حاضر می‌شوند بلیط سیستمی که دلیلش هم حضور بازیکنان جدیدی است که تجربه زیادی در رده ملی دارند. این بازیکنان در رده‌های پایه بازی ملی داشته‌اند و وقتی به تیم ملی بزرگسال می‌رسند زودتر می‌توانند خودشان را با شرایط وفق بدهند و ملی‌پوشان جوان و پخته توانسته‌اند به تیم ملی کمک کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *